Jaký byl rok 2018?

Únor bílý, GDPR sílí

Na přelomu Ledna a Února jsme měli Freelo hackathon. Hackovali jsme hlavně onboarding uživatelů. Aby pro nováčky bylo ultrasnadné aplikaci začít používat. Důležitý.

Březen, do Vietnamu vlezem

Milion zážitků zhuštěných do 2,5 týdne. Počítač doma na stole. Paráda. Pracovně jsme to pojali i jako experiment. Co se stane když na 2 týdny vypneme marketing. Výsledek experimentu? Není to dobrý nápad.

Květen bez doktora

V květnu mě Martin Dostál “donutil” přednášet na nějaké mimooborové téma. Chvíli jsem byl smutný z toho že krom práce nejdu nikde do hloubky, aby mělo smysl o tom vůbec mluvit. Po kratší úvaze jsem si uvědomil, že to je vlastně zdravý životní styl. Přednáška Život bez doktora nakonec byla fakt boží. Mrkněte sami.

Září, na akcích se daří

V září se rozjel naplno veletoč akcí a konferencí. Školení pro APEK, Konference projektového řízení, Shopcamp, Čtvrtkon a hlavně Webexpo. Kvůli Webexpu jsem několik měsíců piloval angličtinu. Za mě super tip jak prohlubovat angličtinu je poslouchání podcastů v angličtině. Taky mě to donutilo zaplatit Netflix a před spaním každý den na něco mrknout. Podcast a video vnímám na učení líp než třeba čtení knih v angličtině. Za sebe doporučuju Tima Ferrisse a Big Questions.

Listopad

Prvního listopadu jsme otevřeli v Pardubicích Freelo kancelář. Zároveň do ní nastoupila i kapitánka zákaznické péče Petra. Už se těším až nalodíme i programátora. Na stravenky ho lanařit nemůžeme, ale na smysluplný projekt a skvělý tým to snad půjde.

Co mi prošlo rukama nebo čtečkou a uvízlo v hlavě

Total Recall — nahlédnutí do života Arnolda Schwarzeneggera. Bože to je řízek. Tuna inspirace. Mít furt plán a strategii. Tvrdě makat. Doporučuju i tohle jeho video. Hodně hluboká poklona.

--

--

Zakladatel Freelo.cz a Vas-Hosting.cz Zjednodušuji podnikání druhým. Natáčím podcast zpodpalubi.cz a organizuju SaaSkari.cz

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Karel Dytrych

Karel Dytrych

Zakladatel Freelo.cz a Vas-Hosting.cz Zjednodušuji podnikání druhým. Natáčím podcast zpodpalubi.cz a organizuju SaaSkari.cz